4V1 Consulting s.r.o.

Vážení klienti,

právní úprava i praxe v oblasti daní prochází neustálým vývojem. Nejen proto je daňové poradenství klíčovou oblastí služeb pro podnikatele, právnické osoby a občany. V naší společnosti se snažíme řešit otázky daní komplexně s důrazem na Vaše individuální potřeby.


Profesionální služby

Těžiště naší spolupráce s klientem spočívá v odborném zpracování účetnictví a mezd, vedení daňové evidence, odborném zastupování klienta před správcem daně, a především daňové poradenství na profesionální úrovni. Zpracováváme veškeré typy daňových přiznání. Cílem naší práce je optimalizace daňové povinnosti a zvýšení efektivity u našich klientů. Samozřejmostí je pro nás pojištění profesní odpovědnosti.

O společnosti

Společnost 4V1 Consulting s.r.o. byla založena v roce 2003. Stojí za námi dlouholetá praxe a pestré zkušenosti v celé šíři oboru. Náš tým odborníků v čele s daňovou poradkyní Helenou Vránovou se neustále věnuje zvyšování kvalifikace jak na seminářích a školeních, tak prostřednictvím řešení praktických problémů.

Individuální přístup

Ke každému klientovi přistupujeme podle jeho požadavků. Naší snahou je porozumět Vašim potřebám a nabídnout odpovídající individuální řešení. Osobní přístup je pro nás prioritou.